close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Yunanistan Vize Başvuru Formu

  Yunanistan Vize Başvuru Formu

  Yunanistan Konsolosluğu tarafından başvuru sahibini tanımaya ve seyahat amacını öğrenmeye yönelik olan hazırlanmış olan Yunanistan vize başvuru formu dikkatle doldurulması gereken resmi bir formdur. Formun doldurulması aşamasında herhangi bir hata yapılması başvurunun Konsolosluk tarafından reddedilmesine neden olabilmektedir.

  Başvuru formu içerisinde kişisel bilgiler, pasaport bilgileri, seyahat amacı gibi sorular bulunmaktadır. Yunanistan vizesi başvuru aşamasında doldurulması gereken form içerisinde yer alan sorulara eksiksiz ve gerçeğe uygun yanıtlar verilmesi gerekmektedir. Yunanistan vizesi başvuru sürecinde teslim edilen diğer gerekli evraklar ile vize başvuru formu içerisinde yer alan sorulara verilen yanıtların birbirleri ile tutarlılık göstermesi gerekmektedir.

  Vize başvuru formu ve konsolosluğun vize değerlendirme aşamasında oldukça önemli bir rol oynaması nedeniyle herhangi bir eksik, yanlış ya da tutarsız yanıt içermesi başvurunuzun ret sonucu almasına ya da başvuru dosyasının iade edilmesine neden olabilmektedir. Başvuru formu Türkçe karakter kullanmadan bilgisayar ortamında online olarak düzenlenmelidir.18 yaşından küçük vize başvuru sahiplerine ait başvuru formları eksiksiz olarak doldurulduktan sonra her iki ebeveyn tarafından imzalanmış olmalıdır.

  Yunanistan vize başvuru formu

  Vize başvuru formu doldurulması aşamasında yapılan herhangi bir hata vize başvurusunun olumsuz olarak sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Vize başvuru formunu doldurmadan Yunanistan vize başvurusunda bulunulması mümkün değildir. Hermes vize uzmanları sizler adına formunuzu ücretsiz düzenleyebilecektir.

  Yunanistan Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş olan Hermes vize başvuru formu doldurulması aşamasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Başvuru formu şahsen doldurabilir ya da herhangi bir hata yapmamak adına akredite vize başvuru merkezlerinden danışmanlık hizmeti alınabilmektedir. Başvurunun Konsolosluk tarafından değerlendirilmesi ve onaylanması aşamasında formun doğru ve anlaşılır şekilde doldurulmuş olması oldukça önem arz etmektedir. Yanlış bilgi girmeniz halinde vize reddi durumu söz konusu olabilmektedir.

  Yunanistan vize başvuru formu ve diğer tüm vize hizmetleri için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!