close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Yunanistan Konsolosluğu: “ 10 Ağustos’tan önce vize yok!”

  Bugünlerde Yunanistan’daki en büyük sorun nakit sıkıntısı. Maaşlarını bankalardan çekemeyen, yani paraya ulaşamayan Yunanlıların iş yavaşlatmaları nedeniyle Türkiye’deki Yunan Konsolosluğu’nda da işler durdu.

  Habertürk’te yer alan habere göre, ekonomik kriz içerisinde olan Yunanistan, İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelindeki Yunanistan Konsoloslukları vize faaliyetlerini askıya aldı. 20 Haziran’dan itibaren vize verme işlemini sonlandıran Yunanistan Konsolosluğu, gelen tepkiler üzerine yeni başvurular içinde randevu tarihi vermeyi durdurarak, önceki tarihli başvuruları yavaş yavaş sonuçlandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

  İş yavaşlatma nedeniyle birçok vize başvuru sahibi mağdur olurken, Yunanistan’a yönelik olarak İstanbul’dan yapılan vize başvuruları için Konsolosluğun 10 Ağustos sonrası için müracaat tarihi verdiği öğrenildi. Ramazan Bayramı başta olmak üzere bu yaz tatiline yönelik şimdiye kadar vize alamayanlar için Yunanistan tur programlarının tehlikeye girdiği anlamı taşıyor.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!