close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Yunanistan Büyükelçiliği ve Konsoloslukları Noel’de ve yeni yılda kapa

  Türkiye’de hizmet veren Yunanistan temsilcilikleri Türkiye Cumhuriyeti ve Yunanistan’ın resmi tatil günlerinde kapalı olmasından ötürü işlem yapmayacaktır. Yunanistan Konsolosluğu’nda yapılan duyuruya göre; Yunanistan Başkonsolosluğu, Yunanistan Büyükelçiliği ve Yunanistan Fahri Konsoloslukları Türkiye’de ve Yunanistan’da resmi tatil olarak ilan edilen Noel’de ve yeni yılda kapalı olacak.

  Yunanistan Konsolosluğu’ndan yapılan açıklamaya göre Yunanistan Büyükelçiliği, Yunanistan Başkonsolosluğu, Yunanistan Konsoloslukları ve Yunanistan Fahri Konsoloslukları aşağıdaki tarihlerde hizmet veremeyecektir.

  24 Aralık             Noel Tatili olması nedeniyle Yunanistan Büyükelçiliği ve Yunanistan Konsoloslukları kapalı olacaktır.

  25 Aralık            Noel Tatili olması nedeniyle Yunanistan Büyükelçiliği ve Yunanistan Konsoloslukları kapalı olacaktır.

  31 Aralık            Yeni Yıl Tatili nedeni ile Yunanistan Büyükelçiliği ve Yunanistan Konsoloslukları hizmet vermeyecektir.

  Not: 1 Ocak 2021 Cuma günü Yunanistan Büyükelçiliği ve Yunanistan Konsoloslukları hizmet vermeyecektir.

  Yunanistan Büyükelçiliği ve Konsoloslukları vize işlemleri ve Konsolosluk işlemleri

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye oturum izni sahibi üçüncü ülke vatandaşları, vize süreçleri ya da konsolosluk işlemleri için yapacakları başvurularından önce Yunanistan Büyükelçiliği ve Yunanistan Konsolosluklarının resmi tatil günlerini gözden geçirmelidir.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!