close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Yeni Zelanda Hakkında

  Yeni Zelanda Hakkında

  Consultation for New Zealand web sitesi Yeni Zelanda Büyükelçiliğinin, Yeni Zelanda Konsolosluğunun, Yeni Zelanda Fahri Konsolosluklarının ve Yeni Zelanda Konsolosluğu temsilciliklerinin resmi web sitesi değildir. Yeni Zelanda Konsolosluğu resmi web sitesinin adresi sayfanın altında verilmiştir. Consultation for New Zealand web sitesi Yeni Zelanda’ya seyahat edecek olan kişilerin Yeni Zelanda seyahat prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi alabilecekleri bir bilgilendirme sitesidir.

  Consultation for New Zealand sitesi size Yeni Zelanda hakkında gerekli olan Yeni Zelanda Konsolosluğu adres, Yeni Zelanda Konsolosluğu ulaşım haritası, Yeni Zelanda Konsolosluklarının ve Yeni Zelanda Konsolosluk görevlilerinin isimlerine ulaşabilmeniz için gerekli bilgilerin toplandığı bilgi amaçlı kurulmuş bir sitedir. Sitede ayrıca, konsolosluklardan vize alabilmeniz maksadıyla, seyahat amacınıza göre (turistik, ticari, transit) vizeleriniz için gereken belgelerin neler olduğu ve izlenecek yol haritası hakkında bilgiler de sunulmuştur.

  Yeni Zelanda’ya yapacağınız seyahatleriniz öncesinde site içerisinde verilen linklerden Yeni Zelanda Uçak bileti, Yeni Zelanda otel rezervasyonu ve Yeni Zelanda vize işlemleri ilgili danışmanlık alabilirsiniz. Yeni Zelanda’da ziyaret edeceğiniz şehirler, bölgenin özellikleri Yeni Zelanda’da bulunduğunuz süre boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm pratik bilgilere seyahatlerinizi kolaylaştırmak için hazırladığımız web sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Bu web sitesi Türkiye’den Yeni Zelanda’ya seyahat edecek kişileri, seyahatleri öncesinde ve sırasında karşılaşabilecekleri her türlü prosedürle ilgili bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Bu bilgiler ışığında karar verdiğiniz seyahat tarihinden en az 1 ay önce en uygun fiyata otel ve uçak bileti satın alabilirsiniz.

  Bunların dışında vize işlemlerinizi hala gerçekleştirmediyseniz vize hizmeti veren acentelerin linklerine ulaşarak profesyonel vize işlemleri danışmanlığı şirketlerinden yardım alabilirsiniz. Vize işlemleri danışmalık şirketleri, evraklarınızın ve başvuru formunuzun kontrolünü yaparak Yeni Zelanda vize başvurunuzun olumlu ve en kısa zamanda sonuçlanması için elinden geleni yapacaktır.

  Consultation for New Zealand web sitesi bir Hermesvize ailesi üyesidir. Hermesvize müşterilerinin gereksinimlerine ve vizyonlarına AR-GE çalışmalarıyla uygun reklam üreten, merkezi Dubai’de bulunan ve birçok Avrupa ülkesinde temsilciliği olan uluslararası bir şirkettir.

  Hermesvize bağımsız bir şirket olup hiçbir kamu kurum ve kuruluşu ile bir bağı bulunmamaktadır. Köklü bir geçmişe ve alanında prestijli bir konuma sahip firmamız, uluslararası ilişkiler, ticaret, eğitim ve turizm alanında hizmet veren şirketlere verdiği özel ve güvenilir hizmetlerin yanı sıra, teknik, bilimsel ve hukuksal alanlarda da danışmanlık yapmakta ve destek sunmaktadır.

  Bir Hermesvize ailesi üyesi olan Consultation for New Zealand sitesi reklam verme amaçlı bir bilgilendirme sitesi olup reklam aldığı acentelerin verdiği bilgilerle ilgili herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Bilgilerin doğruluğu, resmi siteler ve kaynaklardan edinilen bilgiler internet ortamındaki kullanıcı deneyimleriyle de teyit edilmektedir. Hermesvize bu bilgileri internet ortamında kolayca ve derlenmiş olarak kullanıcıya sunmayı amaçlamaktadır.

  Hermesvize, bu sitede sunulan bilgilerin yeniliğini an be an takip etme üzerine çalışma yürütürken yanlış, hatalı veya eksik bilgileri düzeltme ve değiştirme önceliğini her daim canlı tutmaktadır. Sizde Hermesvize ailesine mensup oluşumlarda karşılaşabileceğiniz hatalı ve eksik bilgileri iletişim adreslerimize yönlendirebilir veya paylaşabileceğiniz detaylı bilgileri bize önerebilirsiniz.

  Güncel olmayan bilgileri ve eksik gördüğünüz noktaları www.hermesvize.com adresinde yer alan iletişim formunu kullanarak bizimle paylaşılmasını önemle rica ederiz. Hermesvize önerilerinizi göz önünde bulundurarak 48 saat içerisinde incelikli bir araştırma gerçekleştirecek, teyit edilmiş bilgileri en yeni ve en doğru şekilde yine sizlerle paylaşacaktır.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!