close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu görev bölgesi, görevleri, adres bilgileri, başvuru formu dilekçeler ve 2024 yılı resmi tatil günlerine yer verilmiştir.

  İstanbul Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğu adres

  İnönü Cad. 92/3 Taksim İstanbul

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu bağlı bulunduğu ilçe

  İlçe / semt:Taksim

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu posta kodu

  Posta kodu: 80090

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu görev bölgesi

  İstanbul ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Yeni Zelanda vize işlemleri için Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu’na başvuruda bulunabilirler. Türkiye’de ikamet eden Yeni Zelanda vatandaşlarının da konsolosluk işlemleri için Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğuna başvuru yapmaları gerekmektedir.

  Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğu pasaport yenileme

  Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan Yeni Zelanda vatandaşları tüm konsolosluk işlemlerini ve süresi dolmak üzere olan pasaportlarını yenileme işlemini İstanbul Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğunda gerçekleştirebilirler.

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu vize başvuru formu

  Yeni Zelanda İstanbul Başkonsolosluğuna vize başvurusunda bulunan kişiler eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu sunmalıdır.

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu turistik vize dilekçe örneği

  Yeni Zelanda İstanbul Başkonsolosluğuna yapılan vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği turistik vize talep dilekçesi ibraz edilmelidir.

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu ticari vize dilekçe örneği

  Yeni Zelanda İstanbul Başkonsolosluğu’na yapılan vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği vize talep dilekçesi ibraz edilmelidir.

  Yeni Zelanda İstanbul Konsolosluğu vize ücreti

  Yeni Zelanda’ya yapılacak olan seyahatinizin türü ve kalış sürenize göre vize ücreti konsolosluk tarafından belirlenmektedir

  Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğunun görevleri

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu, Türkiye ile Yeni Zelanda arasında bulunan ticari ilişkileri geliştirme ve iyileştirme yönünde çalışmalarda bulunurken Yeni Zelanda Konsolosluğu İstanbul diplomatik yetkiye sahip olmayan, çeşitli resmi vazife idame ettiren resmi bir Yeni Zelanda temsilciliğidir.

  Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğu İstanbulun yetki alanları antlaşmalar ve nizamnamelerle belirlenmiştir.

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğun genel amacı ise, Türkiye ile olan ticari ilişkileri korumak, geliştirmek, pasaport yenileme, tıbbi, kanuni, eğitimsel yardım sağlama, ulaşım, Türkiye’deki otoriteler ile iletişim kurma, Türkiye’de bulunan Yeni Zelanda vatandaşlarının ölüm, doğum, ayrılık ve dünyevi gelişmeleri karşısında hizmet vermektir.

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğuna nasıl gidilir?

  Yeni Zelanda Konsolosluğu İstanbul adresi, Taksim semtinde bulunmaktadır. Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğunun bulunduğu Taksim semti oldukça merkezi bir konuma sahip olurken şahsi araçla ve toplu taşıma ile ulaşıma elverişlidir. Yeni Kapı – Hacıosman metro hattının Taksim durağı Yeni Zelanda Konsolosluğuna ulaşımınızı sağlayacaktır.

  Yeni Zelanda İstanbul Fahri Konsolosluğu hakkında bilgi verilmiştir. Hermes Vize bir danışmanlık firması olmaktadır.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!