close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

  Ankara Yeni Zelanda Büyükelçiliği Adres

  Kızkulesi Sok., No: 11, G. O. P / ANKARA

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Bağlı Bulunduğu İlçe

  İlçe / Semt: Gaziosmanpaşa

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Posta Kodu : 06610

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Görev Bölgesi

  Ankara ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Yeni Zelanda vize işlemleri için Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği’ne başvuruda bulunabilirler. Türkiye’de ikamet eden Yeni Zelanda vatandaşlarının da konsolosluk işlemleri için Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği’ne başvuru yapmaları gerekmektedir.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Pasaport Yenileme

  Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan Yeni Zelanda vatandaşları tüm konsolosluk işlemlerini ve süresi dolmak üzere olan pasaportlarını yenileme işlemini Ankara Yeni Zelanda Büyükelçiliği’nde gerçekleştirebilirler.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Vize Başvuru Formu

  Yeni Zelanda vizesi için başvuruda bulunan kişilerin vize başvurularından önce başvuru formlarını eksiksiz doldurarak başvuru evrakları arasına eklemesi gerekmektedir.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Turistik Vize Dilekçe Örneği

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği’ne yapılan vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği turistik vize talep dilekçesi başvuru evrakları arasına konulmalıdır.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Ticari Vize Dilekçe Örneği

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği’ne vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği vize talep dilekçesi başvuru evrakları arasına konulmalıdır.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Vize Ücreti

  Yeni Zelanda’ya yapılacak olan seyahatinizin türü ve kalış sürenize göre vize ücreti elçilik tarafından belirlenmektedir.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara Tatil Günleri

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Ankara ve Türkiye’de yer alan diğer Konsoloslukları, Yeni Zelanda resmi tatillerinin dışında Türkiye resmi tatillerinde de hizmet vermemektedir.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Görev Bölgesi

  Adana, Sinop, Bitlis, Ardahan, Artvin, Siirt, Adıyaman, Çankırı, Diyarbakır, Iğdır, Karabük, Kastamonu, Hatay (Antakya), Konya, Malatya, Bartın, Muş, Şanlıurfa, Ağrı, Karaman, Kars, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Elazığ, Erzincan, Kırıkkale, Tokat, Trabzon, Kırşehir, Mardin, Bingöl, Nevşehir, Niğde, Çorum, Hakkâri, Kahramanmaraş, Ordu, Samsun, Gümüşhane, İçel (Mersin), Osmaniye, Rize, Bayburt, Şırnak, Sivas, Tunceli, Van, Yozgat, Amasya, Batman, Kayseri, Kilis, Aksaray, Ankara, Zonguldak illerinde ikamet eden kişiler vize ve konsolosluk işlemleri için Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği’ne başvuruda bulunmalıdır. Kısa süreli Yeni Zelanda seyahatleri için yapılan vize başvuruları doğrudan Yeni Zelanda Başkonsolosluğu İstanbul tarafından kabul edilmemektir.

  İlginizi Çekebilir  Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğu İstanbul

  Kısa süreli Yeni Zelanda vizeleri olarak kabul edilen Yeni Zelanda Turistik Vizesi, Yeni Zelanda Ticari Vizesi, Yeni Zelanda Aile Ziyareti Vizesi ve Yeni Zelanda Transit Vizesi başvuruları Vize Hizmet Merkezlerine yapılmalıdır.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara Elçilik İşlemleri

  Yeni Zelanda Konsolosluğu ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği, Yeni Zelanda’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye ikamet iznine sahip üçüncü ülke vatandaşlarının Yeni Zelanda vizesi işlemleri konusunda hizmet vermekte olan yetkili Yeni Zelanda temsilcilikleridir.

  Yeni Zelanda Konsolosluğu ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği aynı zamanda Türkiye’de ikamet eden Yeni Zelanda vatandaşlarının konsolosluk işlemleri konusunda da çalışmalar yürütmektedir.

  Türkiye’de ikamet eden Yeni Zelanda vatandaşları apostil (belge tasdiki), evlilik, dirim belgesi, pasaport ve vatandaşlık belgesi gibi işlemlerini Türkiye’de bulunan Yeni Zelanda Konsolosluğu, Yeni Zelanda Büyükelçiliği ve Yeni Zelanda Fahri Konsoloslukları vasıtası ile yapabilmektedir.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Nerededir?

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara açık adresi yukarıda belirtildiği üzere Gaziosmanpaşa semtindedir.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara Nasıl Gidilir?

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Gaziosmanpaşa’da bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa güzergâhından geçen otobüsler aracılığı ile Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği’ne ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara Görevleri

  Ankara Yeni Zelanda Büyükelçiliği, Yeni Zelanda’yı Türkiye’de temsil eden Yeni Zelanda devletinin en resmi kurumudur. Bir ülkeyi başka bir ülkede temsil ederken Büyükelçilik, ülkesini hükümet ve ilgili kuruluşlar düzeyinde temsil etmektedir. Vatandaşlarının ve tüzel kişiliklerin hak ve menfaatlerini korur, Yeni Zelanda’nın, Türkiye ile olan dostluk, siyasi, ekonomik, kültürel ve bilimsel ilişkilerini başarılı bir seviyede tutar.

  Ayrıca Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk Bölümü Yeni Zelanda vize işlemleri içinde çalışmalar sürdürürken, Yeni Zelanda vizesiYeni Zelanda vize başvuru formuYeni Zelanda vize başvurusuYeni Zelanda vize ücretleri, Yeni Zelanda kısa ve uzun süreli vize başvuru işlemleri için de hizmet vermektedir.

  İlginizi Çekebilir  Yeni Zelanda Fahri Konsolosluğu İstanbul

  Yeni Zelanda vize başvuru işlemleri şahsi olarak Konsolosluğa gerçekleştirilebilirken, Yeni Zelanda vize işlemleri için çalışmalar sürdüren kurumlar aracılığı ile de Yeni Zelanda vizesi başvurularında bulunulabilecektir.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Resmi Tatil Günleri 2023

  1- 4 Ocak Noel ve Yılbaşı Tatili
  7 Nisan Kutsal Cuma
  9 Nisan Paskalya
  21- 23 Nisan Ramazan Bayramı- Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı
  15 Temmuz Demokrasi Günü
  29 Haziran 2 Temmuz Kurban Bayramı
  30 Ağustos Zafer Bayramı
  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  25 Aralık Noel
  31 Aralık Yeni Yıl

  Bize Ulaşın!

   Seyahat Süresi