close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara görev bölgesi, görevleri, iletişim adres bilgileri, dilekçe, başvuru formları ve 2024 yılı resmi tatil günlerine yer verilmiştir.

  Ankara Yeni Zelanda Büyükelçiliği adres

  Kızkulesi sok. no: 11, G. O. P / Ankara

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği bağlı bulunduğu ilçe

  İlçe / Semt: Gaziosmanpaşa

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği görev bölgesi

  Ankara ve çevre illerde ikamet eden Türk vatandaşları Yeni Zelanda vize işlemleri için Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliğine başvuruda bulunabilirler. Türkiye’de ikamet eden Yeni Zelanda vatandaşlarının da konsolosluk işlemleri için Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliğine başvuru yapmaları gerekmektedir.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği pasaport yenileme

  Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan Yeni Zelanda vatandaşları tüm konsolosluk işlemlerini ve süresi dolmak üzere olan pasaportlarını yenileme işlemini Ankara Yeni Zelanda Büyükelçiliği’nde gerçekleştirebilirler.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği vize başvuru formu

  Yeni Zelanda vizesi için başvuruda bulunan kişilerin vize başvurularından önce başvuru formlarını eksiksiz doldurarak başvuru evrakları arasına eklemesi gerekmektedir.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği turistik vize dilekçe örneği

  Yeni Zelanda Büyükelçiliğine yapılan vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği turistik vize talep dilekçesi başvuru evrakları arasına konulmalıdır.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği ticari vize dilekçe örneği

  Yeni Zelanda Büyükelçiliğine vize başvurularında ülkeye yapılacak seyahatin amacının ve şartlarının ifade edildiği vize talep dilekçesi başvuru evrakları arasına konulmalıdır.

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği vize ücreti

  Yeni Zelanda’ya yapılacak olan seyahatinizin türü ve kalış sürenize göre vize ücreti elçilik tarafından belirlenmektedir.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara görev bölgesi

  Adana, Sinop, Bitlis, Ardahan, Artvin, Siirt, Adıyaman, Çankırı, Diyarbakır, Iğdır, Karabük, Kastamonu, Hatay (Antakya), Konya, Malatya, Bartın, Muş, Şanlıurfa, Ağrı, Karaman, Kars, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Elazığ, Erzincan.

  Kırıkkale, Tokat, Trabzon, Kırşehir, Mardin, Bingöl, Nevşehir, Niğde, Çorum, Hakkâri, Kahramanmaraş, Ordu, Samsun, Gümüşhane, İçel (Mersin), Osmaniye, Rize, Bayburt, Şırnak, Sivas, Tunceli, Van.

  Yozgat, Amasya, Batman, Kayseri, Kilis, Aksaray, Ankara, Zonguldak illerinde ikamet eden kişiler vize ve konsolosluk işlemleri için Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliğine başvuruda bulunmalıdır. Kısa süreli Yeni Zelanda seyahatleri için yapılan vize başvuruları doğrudan Yeni Zelanda Başkonsolosluğu İstanbul tarafından kabul edilmemektir.

  Kısa süreli Yeni Zelanda vizeleri olarak kabul edilen Yeni Zelanda turistik vizesi, Yeni Zelanda ticari vizesi, Yeni Zelanda aile ziyareti vizesi, başvuru hizmet merkezlerine yapılmalıdır.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara elçilik işlemleri

  Yeni Zelanda Konsolosluğu ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği, Yeni Zelanda’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye ikamet iznine sahip üçüncü ülke vatandaşlarının Yeni Zelanda vizesi işlemleri konusunda hizmet vermekte olan yetkili Yeni Zelanda temsilcilikleridir.

  Yeni Zelanda Konsolosluğu ve Yeni Zelanda Büyükelçiliği aynı zamanda Türkiye’de ikamet eden Yeni Zelanda vatandaşlarının konsolosluk işlemleri konusunda da çalışmalar yürütmektedir.

  Türkiye’de ikamet eden Yeni Zelanda vatandaşları apostil (belge tasdiki), evlilik, dirim belgesi, pasaport ve vatandaşlık belgesi gibi işlemlerini Türkiye’de bulunan Yeni Zelanda Konsolosluğu, Yeni Zelanda Büyükelçiliği ve Yeni Zelanda Fahri Konsoloslukları vasıtası ile yapabilmektedir.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği nerededir?

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara açık adresi yukarıda belirtildiği üzere Gaziosmanpaşa semtindedir.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara Nasıl Gidilir?

  Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği Gaziosmanpaşa’da bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa güzergâhından geçen otobüsler aracılığı ile Yeni Zelanda Ankara Büyükelçiliği’ne ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara görevleri

  Ankara Yeni Zelanda Büyükelçiliği, Yeni Zelanda’yı Türkiye’de temsil eden Yeni Zelanda devletinin en resmi kurumudur. Bir ülkeyi başka bir ülkede temsil ederken Büyükelçilik, ülkesini hükümet ve ilgili kuruluşlar düzeyinde temsil etmektedir.

  Vatandaşlarının ve tüzel kişiliklerin hak ve menfaatlerini korur, Yeni Zelanda’nın, Türkiye ile olan dostluk, siyasi, ekonomik, kültürel ve bilimsel ilişkilerini başarılı bir seviyede tutar.

  Yeni Zelanda vize başvuru işlemleri şahsi olarak Konsolosluğa gerçekleştirilebilirken, Yeni Zelanda vize işlemleri için çalışmalar sürdüren kurumlar aracılığı ile de Yeni Zelanda vizesi başvurularında bulunulabilecektir.

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara resmi tatil günleri 2024

  1- 2 Ocak Noel ve Yılbaşı Tatili
  7.Nis Kutsal Cuma
  9.Nis Paskalya
  10-12 Nisan Ramazan Bayramı
  1.May Emek ve Dayanışma Günü
  19.May Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı
  17-19 Haziran Kurban Bayramı
  15.Tem Demokrasi Günü
  30.Ağu Zafer Bayramı
  29.Eki Cumhuriyet Bayramı
  25.Ara Noel
  31.Ara Yeni Yıl

  Yeni Zelanda Büyükelçiliği Ankara hakkında bilgi verilmiştir. Hermes Vize bir danışmanlık firması olmaktadır.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!