close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Vietnam Vize Başvuru Formu

  Vietnam Vize Başvuru Formu

  Vietnam vize başvuru formu, Vietnam Konsolosluğu tarafından hazırlanmış olup, konsolosluğun Vietnam vizesi talebinde bulunan kişiler hakkında bilgi edinilebilmesini sağlamaktadır.

  Vietnam Konsolosluğunun hazırlamış olduğu başvuru formunun doldurulması zorunludur ve Vietnam  başvuru işlemlerinin ilk adımını Vietnam vize başvuru formu oluşturacaktır.

  Vietnam vize formu, eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgilerle doldurularak başvuru evraklarınız arasında bulundurmalısınız. Vietnam Konsolosluğu vize başvuru sahibi hakkındaki detaylı bilgiye başvuru formu aracılığı ile ulaşırken, Vietnam vize başvuru formunda eksiksiz ve gerçeğe uygun olan bilgiler verilmelidir.

  Vietnam başvuru formunda vermiş olduğunuz bilgilerin, başvuru evraklarında bulunan bilgilerinizi desteklemesi ise Vietnam Konsolosluğu’nun göz önünde bulunduracağı bir konudur.

  Vietnam Konsolosluğu vize başvuru formu ve başvuru evrakları arasında beyan ettiğiniz bilgileri dikkate alacak, uyumsuz ve gerçeğe uygun olmayan bilgilerinizle karşılaşması halinde vize başvuru işlemlerinizi reddedebilecektir.

  Vietnam vize başvuru formu uluslar arası prosedür de kullanılan resmi bir belgedir. Amacına ve gerçeğe uygun bir şekilde doldurulmalı verilen sahte bilgilerin suç unsuru taşıyacağı göz önünde bulundurulmalıdır.

  Vietnam başvuru formunda beyan edilen asılsız ve eksik bilgiler Vietnam vize işlemlerinizin yanmasına sebep olurken, aynı zamanda ceza almanıza yol açacaktır.

  Vietnam vize başvuru formunda yapılan usulsüzlük ile vize başvurunuzun yanması, ülkeye giriş çıkışınızın zorlaşması ve para cezası alma gibi muhtemel olan cezalarla karşılaşılabilirsiniz.

  Ayrıca Vietnam vize başvuru formunun doldurulup imzalanması halinde, vize sürenizin sonunda ülkeyi terk edeceğiniz, vize almış olmanızın Vietnam girişinizi garanti etmeyeceğini, ülkeye girişin Vietnam sınır görevlilerinin sorumluluğunda olduğunu baştan kabul ettiğinize dair bir içeriğe de sahiptir.

  Vietnam Konsolosluğu, Vietnam vize başvuru formu nasıl doldurulur?

  Vietnam vize başvuru formu İngilizce ve Türkçe olarak doldurulmaktadır. Vietnam vize başvuru formunun doldurma işlemi sırasında tükenmez kalem kullanmalı, büyük harfle doldurmalı ve başvuru evraklarında bulunan bilgilerinizi destekleyecek şekilde olmasına özen gösterilmelidir.

  Vietnam Konsolosluğu belirlediği ölçülerde olan 35×45 mm ölçülerinde ki biyometrik fotoğrafınızı formun fotoğraf kutucuğuna yapıştırarak ve vize başvuru formunun en alt köşesinde ki bölüme imza atarak başvuru formunun doldurma işlemini tamamlayabilirsiniz.

  Atacak olduğunuz imzanızın pasaportunuzda bulunan imzanız ile aynı olmasını ise Vietnam Konsolosluğu göz önünde bulunduracaktır. Vietnam vize işlemleri sırasında birbirleriyle aynı olan imzalar kullanmaya özen göstermelisiniz.

  Vietnam Konsolosluğu, Vietnam vize başvuru formu Türkçe doldurulabilir mi?

  Vietnam vize formu Türkçe ve İngilizce olarak doldurulabilir.

  Vietnam Konsolosluğu, Vietnam vize başvuru formu nereden alınır?

  Vietnam vize başvuru formları, Vietnam Konsolosluklarının internet üzerindeki adreslerinden, Vietnam Konsoloslukların kendisinden yahut danışmanlık yapmakta olan vize merkezlerinden formlarınızı temin edebilirsiniz.

  Vietnam Konsolosluğu, Vietnam başvuru formu indirme

  Vietnam başvuru formu indirebilmek için Vietnam vize işlemleri için çalışmalar yürüten kurumların web üzerinde ki iletişim araçlarından, bu web sitesinin Vietnam Konsolosluğu vize başvuru formu linkinden indirebilir, Vietnam vize başvuru formunu edinebilirsiniz.

  Vietnam vize başvuru formu sorularınız ve vize başvurularında hizmet almak için hemen Hermes Vize’ye ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!