close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Togo Ziyaret Vizesi

  Togo Ziyaret Vizesi

  Konsolosluğu, Togo Ziyaretçi Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  1 – Pasaport
  2 – Uganda vize başvuru formu
  3 – Uganda vize talep dilekçesi
  4 – 2 adet biometrik fotoğraf
  5 – Pasaport ve nüfus cüzdanı fotokopisi
  6 – Davetiye

  Togo Konsolosluğu, Togo Ziyaretçi Vizesi

  Togo ziyaret (akraba)vizesi, Togo’da bulunan akraba veya tanıdık kişilerin ziyaret edilebilmesi için alınması gereken bir Togo vizesi türüdür. Togo akraba ziyareti vizesi, alabilmek için Togo’da bulunan ve ziyaret edilecek olan şahıstan davet mektubu alınması gerekirken, davet mektubunun alınamaması halinde Togo ziyaretçi vizesi alma ihtimaliniz bulunmayacaktır.

  Togo akraba ziyareti vizesi işlemlerinde bulunulacak olunması halinde ise Togo’da bulunan akrabalardan davet mektubu ve akrabalık ilişkisinin noter tasdiki, Togo’da çalışan yahut öğrenim görmekte olan veya iş arkadaşlarının ziyaret edilebilmesi için ev sahibi tarafından imzalanmış davet mektubu ve ev sahibinin Togo’daki şirketinden yahut kurumundan istihdam veya öğrenim belgesinin alınması zorunludur. Togo’ya böyle bir amaçla gidiyorsanız bu bilgileri göz önünde bulundurabilir, alacak olduğunuz davetiye ile Togo ziyaretçi vizesi işlemlerinize başlayabilirsiniz.

  Togo devletinin Türkiye’de sadece Togo Ankara Fahri Konsolosluğu ve Togo Fahri Konsolosluğu İstanbul bulunurken, Togo Büyükelçiliği ve Togo Konsolosluğu ise bulunmamaktadır.

  Togo Konsolosluğu, Togo Ziyaretçi Vizesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Togo Konsolosluğu, Togo Ziyaretçi Vizesi Ne Demek?

  Togo Ziyaretçi vizesi, Togo’ da bulunan akraba, aile yahut arkadaş ziyaretinin gerçekleşebilmesi için alınan bir vizedir. Böyle bir içerikle Togo’ya gidilmesi halinde Togo ziyaretçi vizesi başvurularında bulunulması gerekecektir. Togo ziyaretçi vizesi alabilmek için Togo’da bulunan akraba yahut tanıdık kişilerden davetiye gelmesi ise zorunludur.

  Togo Konsolosluğu, Togo Ziyaret Vizesi Kaç Günde Alınır?

  Togo ziyaret vizesi, evrakların tamamlanma ve değerlendirme süresine göre değişiklik gösterir. Bazı durumlarda Togo Konsolosluğu evrakların değerlendirilebilmesi için ek süreye ihtiyaç duyarken bu durum Togo ziyaretçi vizesinin açıklanma süresini belirleyecektir. Olasılıkların göz önünde bulundurulması halinde ise, Togo ziyaretçi vizesi maksimum 3 hafta içerisinde alınabilecektir. Ayrıca Togo Konsolosluğu ihtiyaç duyması halinde ek evrak talebinde bulunabilirken. Yine bu ihtimal vize alım sürenizin belirlenmesini sağlayacaktır.

  İlginizi Çekebilir  Togo Turistik Vize

  30 Günlük Togo Ziyaret Vizesi Aldım. Togo’ya Gittiğimde Polise Adres Kaydı Yaptırmam Gerekir mi?

  Togo ziyaretinde gidecek olduğunuz adresi kayıt yaptırmanız gerekirken, Togo’da bulunan Togo adresinizin kayıt yapılması ise Togo’dan davetiye aldığınız kişinin gerçekleştirmesi gereken bir işlemdir.