close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Taksim İstiklal Girit Günleri

  9 Mayıs, Avrupa Günü vesilesiyle, İstanbul’daki AB’ye ülke üyelerin konsloloslukları ve Ankara’daki Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, İstiklal Caddesi boyunca AB Sokak Festivali’ni (EU Street Festival) düzenleniyorlar. Festival’ e bütün AB ülke üyelerini temsil edecek olan müzik, tiyatro ve dans grupları katılacaktır.
  Girit, Aya Nikola şehrinin, Yunan Lisesi dans grubu ve Girit’ten müzisyenler Avrupa Günü kutlamasında Yunanistan’ı temsil edecek. Yunan gelenek ve kültürünü tanıtmak amacıyla 1977 yılında kurulan Yunan Lisesi dans grubu, bugün Yunanistan’ın içinde ve dışında 65 şubeye sahiptir.
  Yunan dans grubu 9 Mayıs Cuma günü saat 14.00‘da Galatasaray Lisesi önünde sahneye çıkacaktır.

  9 Mayıs, Avrupa Günü vesilesiyle, İstiklal Caddesi boyunca AB Sokak Festivali (EU Street Festival) düzenlenmektedir. Festival’ e AB ülke üyelerini temsil edecek müzik, tiyatro ve dans grupları katılacaktır.

  Girit, Aya Nikola kentinin, Yunan Lisesi dans grubu ve bazı Girit müzisyenleri Avrupa Günü kutlamasında Yunanistan’ı temsil edecek. Yunan gelenek ve kültürünü tanıtmak amacıyla 1977 yılında kurulan Yunan Lisesi dans grubu, bugün Yunanistan’ın içinde ve dışında 65 şubeye sahiptir.

  Yunan dans grubu 9 Mayıs Cuma günü saat 14.00‘da Galatasaray Lisesi önünde sahneye çıkacaktır.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!