close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Norveç Hotel Rezervasyonu

  Norveç Hotel Rezervasyonu

  Norveç Konsolosluğu vize başvuruları sırasında mutlaka otel rezervasyonu görmek istemektedir. Bu yüzden Norveç otellerden otel rezervasyonu yaptırmak gerekir. Norveç Konsolosluğu’na yapılan vize başvurularında Norveç’te kalacağınız otelden yaptırdığınız otel rezervasyonunu vize evraklarınıza eklemeniz yeterlidir.

  Ancak Norveç Konsolosluğu başvurunuz sırasında ya da işlemleriniz devam ederken otel rezervasyonunuzun ödendi belgesini ya da otel confirmation görmek isteyebilir. Bu durumda Moldova Konsolosluğu’nun istediği otel rezervasyonu ödendi belgesini en kısa sürede Moldova Konsolosluğu’na götürmeniz gerekmektedir.

  Norveç Konsolosluğu vize başvuruları sırasında mutlaka otel rezervasyonu görmek istemektedir. Bu yüzden Norveç otellerinden otel rezervasyonu yaptırmak gerekir. Norveç Konsolosluğu‘na yapılan vize başvurularında Norveç’te kalacağınız otelden yaptırdığınız otel rezervasyonunu vize evraklarınıza eklemeniz yeterlidir.

  Ancak Norveç Konsolosluğu başvurunuz sırasında ya da işlemleriniz devam ederken otel rezervasyonunuzun ödendi belgesini ya da otel confirmation görmek isteyebilir. Bu durumda Moldova Konsolosluğu‘nun istediği otel rezervasyonu ödendi belgesini en kısa sürede Moldova Konsolosluğu‘na götürmeniz gerekmektedir.
  Norveç Konsolosluğu resmi web sitesi: www.norway.org.tr/ARKIV/tyrkisk/

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!