close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Norveç Fahri Konsolosluğu Alanya

  Norveç Fahri Konsolosluğu Alanya

  Norveç Fahri Konsolosluğu Alanya Türkiye’de yaşayan Norveç vatandaşları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de oturma izni olan yabancı uyruklu vatandaşların vatandaşlık işlemleri, vize işlemleri, kayıt işlemleri, oturum işlemleri gibi resmi işlemlerin kabul edildiği yetkili kurumdur.

  Ancak, Norveç Alanya Fahri Konsolosluğunun vize başvuruları konusunda karar yetkisi bulunmamaktadır. Norveç Ankara Büyükelçiliği karar mercii olmaktadır.

  Norveç Fahri Konsolosluğu Alanya adres;

  Royal garden hotel – Konaklı kasabası – 07490 Alanya – Türkiye

  Norveç Fahri Konsolosluğu Alanya vize başvuru formu

  Norveç Konsolosluğuna vize başvurusunda bulunan kişiler eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu sunmalıdır. Başvuru formu Dijital ortamda her başvuru sahibi tarafından hatasız olarak düzenlenmelidir.

  Norveç Alanya Fahri Konsolosluğunun işlemleri

  Norveç Alanya Fahri Konsolosluğu, Türkiye’nin önemli turizm ve ticaret şehirleri arasında yer alan Alanya’da faaliyet göstermektedir. Norveç ile Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmekle görevli olan Norveç Alanya Fahri Konsolosluğu, Türkiye’de yaşayan Norveç vatandaşlarının nüfus cüzdanı, pasaport, evlilik, ölüm, belge onayı gibi konsolosluk işlemlerini yerine getirir.

  Norveç Alanya Fahri Konsolosluğu, kendi görev alanı içerisinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye oturum izni sahibi yabancı kişilerin vize başvurularını kabul eder. Ancak, Norveç Alanya Fahri Konsolosluğunun vize başvuruları konusunda karar yetkisi bulunmamaktadır.

  Norveç Fahri Konsolosluğu Alanya 2024 tatil günleri

  Norveç Konsoloslukları, Norveç Türkiye temsilcilikleri aşağıda bulunan tarih aralıklarında ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin resmi tatilleri süresince konsolosluk hizmetlerine ara vermektedir. Norveç vize işlemleri ve Norveç Konsolosluklarında gerçekleştirilecek işlemleriniz için bu tarih aralıklarınızı göz önünde bulundurmalısınız.

  1 ocak – Yeni Yıl Günü
  29 Mart – Kutsal Cuma
  10 Nisan  Ramazan Bayramı
  11 Nisan – Ramazan Bayramı
  12 Nisan – Ramazan Bayramı
  23 Nisan – Çocuk Bayramı
  1 Mayıs – İşçi Bayramı
  17 Mayıs – Norveç Anayasa Günü
  17-19 Haziran – Kurban Bayramı
  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
  30 Ağustos – Zafer Bayramı (yerel personel)
  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  25 Aralık – Noel Günü
  26 Aralık – Boks Günü

  Norveç Fahri Konsolosluğu Alanya hakkında telefon, adres, 2024 yılı resmi tatil günleri paylaşılmıştır. Hermes Vize bir danışmanlık firması olmaktadır

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!