close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu

  Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu, Hollanda ve Türkiye arasındaki teamüllere uygun olarak Türkiye’nin önemli turizm şehirleri arasında yer alan Marmaris’te faaliyet yürütmektedir

  Herhangi bir diplomatik vasfa sahip olmamakla birlikte Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu’na ve Hollanda Ankara Büyükelçiliği’ne bağlı çalışma yürütmektedir.

  Türkiye’de ikametini sürdüren Hollanda vatandaşları pasaport yenileme, kimlik yenileme, evlilik, noterlik işlemleri, doğum işlemleri ve ölüm işlemleri konusunda Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğundan, Hollanda Ankara Büyükelçiliğinden, Hollanda İstanbul Başkonsolosluğundan işlemlerini yapabileceklerdir.

  Hollanda devletine kısa veya uzun sürelerde seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize başvurularını kabul yetkisi bulunan Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu, Hollanda vizesi işlemleri konusunda karar verme yetkisine sahip olmamaktadır.

  Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu görev bölgeleri

  Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu, Hollanda Ankara Büyükelçiliği, Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu diğer Hollanda Konsoloslukları faaliyet alanlarına yakın bölgelerde ikamet eden kişilerin Hollanda Vizesi ve Hollanda Konsolosluk işlemleri konusunda yetkilidir. Muğla’da ve Muğla çevresinde yer alan illerde ikamet eden kişiler vize ve konsolosluk işlemleri için Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu’na başvuruda bulunabilirler.

  Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu adres, e-posta ve telefon bilgileri


  Adres: Çıldır, 159. sokak numara 23 daire:1, 48700 Marmaris/Muğla

  Telefon: (0252) 413 26 91

  Konsolosluk çalışma saatleri;

  Pazartesi – Cuma 09:00- 17:00 arası olmaktadır.

  Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu 2024 tatil günleri

  Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu, Hollanda Ankara Büyükelçiliği ve Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu resmi tatil günleri 2024 yılı için aşağıda paylaşılmıştır.

  1.Oca  Yeni Yıl 
  10.Nis  Paskalya 
  10-12 Nisan  Ramazan Bayramı 
  1.May  İşçi Bayramı 
  9.May  Yükseliş günü 
  19.May  Gençlik ve spor Bayramı 
  20.May  Whit  Pazartesi 
  17-19 Haziran  Kurban Bayramı 
  15.Tem  Demokrasi Bayramı 
  30.Ağu  Zafer Bayramı 
  29.Eki  Cumhuriyet Bayramı 
  25.Ara  Noel 
  26.Ara  Noel ertesi 

  Yukarıda yer alan tarihler Konsolosluğun kapalı olduğu dönemler olmaktadır. Başvuru işlemlerimiz tatil günleri öncesine gelmesi halinde yoğum dönem söz konusu olacağı için işlemler normal şartlarda ki sürelere göre daha uzun zamanları kapsayabilecektir.

  Hollanda Marmaris Fahri Konsolosluğu, 2024 resmi tatil günleri, çalışma saatleri güncel adres, telefon ve e-posta bilgileri paylaşılmıştır. Hermes Vize bir danışmanlık firması olmaktadır. 

   

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!