close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Hakkımızda Portekiz

  Hakkımızda Portekiz

  Consultation for Portugal sitesi size Portekiz hakkında gerekli olan Portekiz Konsolosluğu adresPortekiz Konsolosluğu Ulaşım haritası, Portekiz Konsoloslarının ve Portekiz Konsolosluk görevlilerinin isimlerine ulaşabilmeniz için gerekli bilgilerin toplandığı bilgi amaçlı kurulmuş bir sitedir. Sitede ayrıca, konsolosluklardan vize alabilmeniz maksadıyla, seyahat amacınıza göre (turistik, ticari, transit) vizeleriniz için gereken belgelerin neler olduğu ve izlenecek yol haritası hakkında bilgilerde sunulmuştur.

  Portekiz’e yapacağınız seyahatleriniz öncesinde site içerisinde verilen linklerden Portekiz Uçak bileti, Portekiz otel rezervasyonu ve Portekiz vize işlemleri ilgili danışmanlık alabilirsiniz. Portekiz’de ziyaret edeceğiniz şehirler, bölgenin özellikleri Portekiz’de bulunduğunuz süre boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm pratik bilgilere sizin seyahatlerinizi kolaylaştırmak için hazırladığımız web sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Bu web sitesi Türkiye’den Portekiz’e seyahat edecek kişileri, seyahatleri öncesinde ve sırasında karşılaşabilecekleri her türlü prosedürle ilgili bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Bu bilgiler ışığında karar verdiğiniz seyahat tarihinden en az 1 ay önce bizden en uygun fiyata otel ve uçak bileti satın alabilirsiniz. Bunların dışında vize işlemlerinizi hala gerçekleştirmediyseniz vize hizmeti veren acentelerin linklerine ulaşarak profesyonel vize işlemleri danışmanlığı şirketlerinden yardım alabilirsiniz. Vize işlemleri danışmalık şirketleri, evraklarınızın ve başvuru formunuzun kontrolünü yaparak Portekiz vize başvurunuzun olumlu ve en kısa zamanda sonuçlanması için elinden geleni yapacaktır.

  Değerli okuyucular, ziyaret ettiğiniz bu web sitesi Portekiz Büyükelçiliği‘nin, Portekiz Konsolosluğu‘nun, Portekiz Fahri Konsolosluklarının ve Portekiz Konsolosluğu temsilciliklerinin resmi web sitesi değildir. Portekiz Konsolosluğu resmi web sitesinin adresi sayfanın altında verilmiştir. Consultation for Portugal web sitesi Portekiz’e seyahat edecek olan kişilerin Portekiz ve seyahat prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi alabilecekleri, aynı zamanda vize işlemleri, otel rezervasyonu ve uçak bileti konusunda sitemize reklam veren seçkin turizm acentelerine ulaşabilecekleri bir sitedir.

  İlginizi Çekebilir  Pakistan Hotel Rezervasyonu

  Consultation for Portugal web sitesi bir Hermesvize ailesi üyesidir. Hermesvize Amerika Birleşik Devletleri menşeili, merkezi Sofya’da bulunan uluslararası bir danışmanlık ve hizmet kuruluşu olarak çalışmalarını sürdürürken. Köklü bir geçmişe ve alanında prestijli bir konuma sahip firmamız, uluslararası ilişkiler, ticaret, eğitim ve turizm alanında hizmet veren şirketlere verdiği özel ve güvenilir hizmetlerin yanı sıra, teknik, bilimsel ve hukuksal alanlarda da danışmanlık yapmakta ve destek sunmaktadır.

  Bir Hermesvize ailesi üyesi olan Consultation for Portugal sitesi, bilgilerin yeniliğini an be an takip etme üzerine çalışma yürütürken yanlış, hatalı veya eksik bilgileri düzeltme ve değiştirme önceliğini her daim canlı tutmaktadır. Sizde Hermesvize ailesine mensup oluşumlarda karşılaşabileceğiniz hatalı ve eksik bilgileri iletişim adreslerimize yönlendirebilir veya paylaşabileceğiniz detaylı bilgileri bize önerebilirsiniz. Hermesvize önerilerinizi göz önünde bulundurarak 48 saat içerisinde incelikli bir araştırma gerçekleştirecek teyit edilmiş bilgileri en yeni ve en doğru şekilde yine sizlerle paylaşacaktır.

  Bilgi, reklam ve projelerinizle ilgili öneriler için info@hermesvize.org iletişim adresimizi kullanabilirsiniz.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!