close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Geçici Banka Tatili hakkında yapılan duyuru!

  Yunanistan Dışişleri Bakanlığı’ndan Yunanistan Büyükelçilik ve Yunanistan Konsolosluk makamlarına ‘Geçici Banka Tatili’ hakkında yapılan duyuru!

  Yunanistan Dışişleri Bakanlığı, Yunan bankalarının kapatılması ve sermaye kontrolüne geçilmesinden sonra yurtdışında yaşayan, öğrenim gören, tedavi olan ve seyahat eden Yunanlı vatandaşları yakından ilgilendiren ‘Geçici BankaTatili’ konusuna açıklık getirdi.

  Yurtdışında bulunan Yunanlı vatandaşlarına yardım ve “Kısa Süreli Banka Tatili” öngören Kanun Hükmünde Kararnamenin uygulanmasından dolayı doğabilecek sorunların aşılması için ilgili Bakanlıklar tarafından yurtdışından gelen taleplerin Banka İşlemleri Onay Komisyonu’na çözüm için ulaştırılması kararı alındı. Bankalar Birliği’nin belirleyeceği limite kadar yurtdışındaki Yunan vatandaşlarının ihtiyaçlarının karşılanacağı belirtildi.

  Yurtdışında bulunan Yunanlı vatadaşların, bu konudaki mağduriyetini gidermek ve yardım sunmaları için bütün diplomasi ve konsolosluk makamlarının hazır olması konusunda talimat verildi.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!