close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Consultation for Vietnam

  Consultation for Vietnam, bir Hermesvize ailesi üyesidir. Consultation for Vietnam; Türkiye’ de bulunan Vietnam Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Vietnam vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Vietnam temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Vietnam Konsolosluklarının çalışma saatlerini.

  Vietnam Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Vietnam temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Vietnam seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Vietnam vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

  Consultation for Vietnam web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır.

  Consultation for Vietnam web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Hermesvize iletişim adreslerini kullanarak Hermesvize ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Vietnam web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz. Consultation for Vietnam‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@hermesvize.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir  Amerika Konsolosluklarının Aralık Ayında Kapalı Olduğu Tarihler

  Bize Ulaşın!

   Seyahat Süresi