close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Consultation for Uzbekistan

  Consultation for Uzbekistan, bir Hermesvize ailesi üyesidir. Consultation for Uzbekistan; Türkiye’ de bulunan Özbekistan Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Özbekistan vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Özbekistan temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri.

  Özbekistan Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Özbekistan Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Özbekistan temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Özbekistan seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Özbekistan vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

  Consultation for Uzbekistan web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır.

  Consultation for Uzbekistan web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Hermesvize iletişim adreslerini kullanarak Hermesvize ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Uzbekistan web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

  Consultation for Uzbekistan’a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@hermesvize.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!