close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Consultation for Greece

  Consultation for Greece, bir Hermesvize ailesi üyesidir. Consultation for Greece; Türkiye’ de bulunan Yunanistan Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Yunanistan vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Yunanistan temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Yunanistan Konsolosluklarının çalışma saatlerini.

  Yunanistan Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Yunanistan temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Yunanistan seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Yunanistan vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

  Consultation for Greece web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Greece web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Hermesvize iletişim adreslerini kullanarak Hermesvize ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Greece web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

  Consultation for Greece‘ e dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@hermesvize.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!