close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Consultation for France

  Consultation for France, bir Hermesvize ailesi üyesidir. Consultation for France; Türkiye’ de bulunan Fransa Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Fransa vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’de bulun Fransa temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri.

  Fransa Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Fransa Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Fransa temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Fransa seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Fransa vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

  Consultation for France web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır.

  Consultation for France web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Hermesvize iletişim adreslerini kullanarak Hermesvize ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for France web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

  Consultation for France’ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@hermesvize.com iletişim adresini kullanabilirsiniz.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!