close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Consultation for Austria

  Consultation for Austria, bir Hermesvize ailesi üyesidir. Consultation for Austria; Türkiye’ de bulunan Avusturya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Avusturya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Avusturya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri.

  Avusturya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Avusturya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Avusturya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Avusturya seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Avusturya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

  Consultation for Austria web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır.

  Consultation for Austria web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Hermesvize iletişim adreslerini kullanarak Hermesvize ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Austria web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

  Consultation for Austria’ ya dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@hermesvize.com iletişim adresini kullanabilirsiniz

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!