close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Consultation for America Hakkında

  Consultation for America, bir Hermesvize ailesi üyesidir. Consultation for America; Türkiye’ de bulunan ABD Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve ABD vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan ABD temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri.

  ABD Konsolosluklarının çalışma saatlerini. ABD Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye ABD temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve ABD seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin ABD vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

  Consultation for America web sitesin de bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır.
  Consultation for America web sitesi içeriğin de bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Hermesvize iletişim adreslerini kullanarak Hermesvize ailesi ile paylaşabilir güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for America web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

  Consultation for America’ ye dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@Hermesvize.com iletişim adresini kullanabilirsiniz.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!