close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Belçika Vize Başvuru Formu

  Belçika Vize Başvuru Formu

  Belçika vizesi işlemlerinin en önemli evrakı vize başvuru formudur. Belçika vize başvurusunda bulunurken Konsoloslukların başvuru sahibi ile ilgili detaylı bilgi alabilmesi için formda yazdığınız bilgilerin doğru ve eksiksiz yazılmış olması gerekir. Ayrıca Belçika vize başvuru formu doldurulurken dikkat edilmesi gerekir.

  Belçika vize başvuru formu nasıl doldurulur?

  Başvuru formu, okunaklı, tükenmez kalemle imzalanmalıdır. Ancak başvuru formu online olarak düzenlenmelidir. Başvuru formunu Türkçe karakter kullanmadan doldurmalısınız.

  Belçika vize başvuru formunu doldururken ekte sunduğunuz dosyalarınızı dikkate alarak doğru bilgiler vermelisiniz. Belçika vize başvuru formunda yazdığınız bilgileri ekte sunduğunuz dosyalarla desteklemeniz gerekmektedir.

  Vize talep formu, Belçika Konsolosluğu tarafından hazırlanmış 4 sayfalık bir formdur. Form kapsamlı bir şekilde başvuru sahibi hakkında bilgi edinilmesine olanak verir. Belçika başvuru formu İngilizce, Fransızca veya Almanca doldurulması gerekir eksiksiz ve başvuru evraklarında beyan edilen bilgilerinizi destekler şekilde olmalıdır. Başvuru formu ve başvuru evraklarında beyan edilen bilgilerinizin eksik ve uyumsuz olması ise Belçika mevzuatınca suç özelliği taşır.

  Gerçeğe uygun olmayan bilgi ve belgeler vize başvuru evraklarınız arasında bulunmamalıdır. Vize başvuru işlemleriniz için imzalayarak vermiş olduğunuz bilgi ve belgeler işleme tabi tutulurken, resmi bir prosedür olan vize başvuru işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanlar Belçika mevzuatınca yaptırım uygulanmasına neden olur. Ayrıca vize başvuru işlemleriniz yanarken, ret almış olursunuz.

  Belçika vize başvuru formu her başvuru sahibi tarafından düzenlenmesi gerekmektedir bebekler dahil herkesin ayrı bir formu olmalıdır.

  Başvuru formu Konsolosluğun, başvuru sahibi hakkında kapsamlı bilgi edinebilmesi için doldurulması zorunlu olan bir belgedir. Başvuru formu muhakkak vize başvuru evrakları arasında bulunması gerekirken, başvurunun kabulü ve değerlendirilmesi için önemlidir.

  Belçika turistik başvuru formu sol üst köşede bulunan bölüme Belçika Konsolosluğunun istediği özellikleri bulunduran 35×45 mm biyometrik ölçülerde fotoğraf yapıştırılmalıdır.

  Belçika vize başvuru formu Hermes Vize uzmanları tarafından sizler adına gerçeğe uygun bir şekilde düzenlenecektir. Online ortamda doldurulması gereken bu form hatalı veya yanlış bilgi içermesi halinde ret sonucu doğurmaktadır. Danışmanlık hizmetleri için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!