close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar

  Avusturya Hakkımızda

  Avusturya Hakkımızda

  Consultation For Austria web sitesiAvusturya Büyükelçiliğinin, Avusturya Konsolosluğunun, Avusturya Fahri Konsolosluklarının ve Avusturya Konsolosluğu temsilciliklerininresmi web sitesi değildir. Avusturya Konsolosluğu resmi web sitesinin adresi sayfanın altında verilmiştir. Consultation For Austria web sitesi Avusturya’ya seyahat edecek olan kişilerin Avusturya seyahat prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi alabilecekleri bir bilgilendirme sitesidir.

  Consultation For Austria sitesi size Avusturya hakkında gerekli olanAvusturya Konsolosluğu adres, Avusturya Konsolosluğu ulaşım haritası, Avusturya Konsolosluklarının ve Avusturya Konsolosluk görevlilerininisimlerine ulaşabilmeniz için gerekli bilgilerin toplandığı bilgi amaçlı kurulmuş bir sitedir. Sitede ayrıca, konsolosluklardan vize alabilmeniz maksadıyla, seyahat amacınıza göre (turistik, ticari, transit) vizeleriniz için gereken belgelerin neler olduğu ve izlenecek yol haritası hakkında bilgiler de sunulmuştur.

  Avusturya’ya yapacağınız seyahatleriniz öncesinde site içerisinde verilen linklerden Avusturya Uçak bileti, Avusturya otel rezervasyonu ve Avusturya vize işlemleri ilgili danışmanlık alabilirsiniz. Avusturya’da ziyaret edeceğiniz şehirler, bölgenin özellikleri Avusturya’da bulunduğunuz süre boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm pratik bilgilere seyahatlerinizi kolaylaştırmak için hazırladığımız web sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Bu web sitesi Türkiye’den Avusturya’ya seyahat edecek kişileri, seyahatleri öncesinde ve sırasında karşılaşabilecekleri her türlü prosedürle ilgili bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Bu bilgiler ışığında karar verdiğiniz seyahat tarihinden en az 1 ay önce en uygun fiyata otel ve uçak bileti satın alabilirsiniz. Bunların dışında vize işlemlerinizi hala gerçekleştirmediyseniz vize hizmeti veren acentelerin linklerine ulaşarak profesyonel vize işlemleri danışmanlığı şirketlerinden yardım alabilirsiniz. Vize işlemleri danışmalık şirketleri, evraklarınızın ve başvuru formunuzun kontrolünü yaparak Avusturya vize başvurunuzun olumlu ve en kısa zamanda sonuçlanması için elinden geleni yapacaktır.

  Consultation For Austria web sitesi bir Hermesvize ailesi üyesidir. Hermesvize müşterilerinin gereksinimlerine ve vizyonlarına AR-GE çalışmalarıyla uygun reklam üreten, merkezi Dubai’de bulunan ve birçok Avrupa ülkesinde temsilciliği olan uluslararası bir şirkettir. Hermesvize bağımsız bir şirket olup hiçbir kamu kurum ve kuruluşu ile bir bağı bulunmamaktadır. Köklü bir geçmişe ve alanında prestijli bir konuma sahip firmamız, uluslararası ilişkiler, ticaret, eğitim ve turizm alanında hizmet veren şirketlere verdiği özel ve güvenilir hizmetlerin yanı sıra, teknik, bilimsel ve hukuksal alanlarda da danışmanlık yapmakta ve destek sunmaktadır.

  Hermesvize bilgilendirme ve bu bilgilendirmeleri hukuk, dil eğitimi, turizm, emlak alanlarında faaliyet gösteren firmalardan ve Google gibi bilişim firmalarından banner kiralama, reklam almak amacı ile kurulmuştur. Konsolosluk ve büyükelçilikler ile hiç bir bağlantısı ve ilişkisi olmayıp, bilgileri Türk Dışişleri Bakanlığı resmi web sitesi, konsolosluk ve elçiliklerin kurumsal siteleri, forum ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında yayınlanan içeriklerden yararlanarak özgünleştirilerek yayınlanmaktadır. Hermesvize, Google optimizasyonu yöntemlerini kullanarak farklı alan adları edinen ve bu alanlarda yayınladığı bilgiler ile Turizm, Seyahat, Danışmanlık vb. şirketlerin reklam vererek stratejik partnerlik yapmaktadır. Austriaakonsoloslugu.com web sitesinin konsolosluk ya da büyükelçilikle hiçbir akalası olmayıp içindeki bilgilerin resmi bir dayanağı yoktur.

  Bir Hermesvize ailesi üyesi olan Consultation For Austria sitesi reklam verme amaçlı bir bilgilendirme sitesi olup reklam aldığı acentelerin verdiği bilgilerle ilgili herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Bilgilerin doğruluğu, resmi siteler ve kaynaklardan edinilen bilgiler internet ortamındaki kullanıcı deneyimleriyle de teyit edilmektedir. Hermesvize bu bilgileri internet ortamında kolayca ve derlenmiş olarak kullanıcıya sunmayı amaçlamaktadır.

  Hermesvize, bu sitede sunulan bilgilerin yeniliğini an be an takip etme üzerine çalışma yürütürken yanlış, hatalı veya eksik bilgileri düzeltme ve değiştirme önceliğini her daim canlı tutmaktadır. Sizde Hermesvize ailesine mensup oluşumlarda karşılaşabileceğiniz hatalı ve eksik bilgileri iletişim adreslerimize yönlendirebilir veya paylaşabileceğiniz detaylı bilgileri bize önerebilirsiniz. Güncel olmayan bilgileri ve eksik gördüğünüz noktalarıhttps://www.hermesvize.comadresinde yer alan iletişim formunu kullanarak bizimle paylaşılmasını önemle rica ederiz. Hermesvize önerilerinizi göz önünde bulundurarak 48 saat içerisinde incelikli bir araştırma gerçekleştirecek, teyit edilmiş bilgileri en yeni ve en doğru şekilde yine sizlerle paylaşacaktır.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!