close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  Amerika vizesi almak zorlaşıyor

  Amerika Temsilciler Meclisi, bazı ülke vatandaşlarına uygulanan vize muafiyetinin kısıtlanmasına yönelik tasarıyı kabul etti.

  BBC Türkçe haber sitesinde yer alan haberde; Tasarıda, Mart 2011’den sonra Irak ve Suriye’de bulunmuş kişilere ve ABD’nin teröre destek veren ülkeler listesinde olan İran ve Sudan’ı ziyaret etmiş kişilere ABD’ye girişlerinde vize koşulu getirilmesi istendiği belirtiliyor.

  13 Kasım’daki Paris saldırılarını gerçekleştiren saldırganların, ABD’ye vizesiz girme hakları bulunmasından dolayı hazırlanan tasarı Beyaz Saray tarafından da destekleniyor. ABD’ye vizesiz giriş hakkı bulunan ülke vatandaşlarına yönelik tasarı temsilciler meclisinde 19 hayır oyuna karşı 407 evet oyu aldı.

  Tasarı Senato’dan da geçip yasalaşırsa, vize muafiyeti uygulanan tüm ülkelerin (Andorra, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brunei, Şili, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Japonya, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Monaco, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, San Marino, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan ve İngiltere)vatandaşlarının Nisan 2021’dan itibaren ABD’ye biyometrik verileri içeren elektronik pasaportla giriş yapmaları gerekecek.

  İlginizi Çekebilir  Almanya Edremit uçuşları başladı

  Bize Ulaşın!

   Seyahat Süresi