close
Üye Girişi
close
Onay Kodu
Kodu girmeniz için kalan süre
04:58
Hızlı Erişim
close white
İlgili Sonuçlar
  Hemen Vize Başvurusu Yap

  ABD Vize Başvuru Sisteminde Değişiklik

  ABD Vize Başvuru Sisteminde Değişiklik

  Amerikan Konsolosluğu’ndan ve Elçilikten yapılan açıklamaya göre ABD vizesi başvuru sistemi değişti. Konsolosluktan yapılan açıklama ise şu şekilde:

  Randevu alma ve kuryeyle gonderi ucretleri ortadan kaldirilarak basvuru sahiplerinden yalnizca vize basvuru ucreti alinacak.

  Randevu almak icin ayrica ucret odenmeyecek.

  Gonderiler UPS yerine PTT ile ulastirilacak. Ancak pasaportlar adrese teslim edilmeyecek. Basvuru sahipleri pasaportlarini basvuru asamasinda sectikleri PTT subesinden sahsen teslim alacak.

  Eksik evragin tamamlanmasinin istendigi veya idari islem yapildigi durumlarda basvuru sahipleri pasaportlarini yine sectikleri PTT subesine birakacak. PTT hiçbir durumda ücret almayacak. Basvuru sahibi birden fazla defalar evrak ve pasaport gondermis olsa dahi, tek odedigi ucret vize basvuru ucreti olacak.

  Vize basvuru ucretleri TEB yerine Akbank subelerine odenecek. Basvuru sahipleri cagri merkezini arayarak kredi kartiyla da bu ucreti ödeyebilecek.

  SWT icin grup randevularinin ne sekilde alinacagi su asamada verilen bilgiler arasinda bulunmuyor. Bu bilgiler bireysel randevusu alınacak ogrenciler icin gecerlidir.

  Bize Ulaşın!

   × WhatsApp'tan Bize Yazın!